14 Nisan 2011 Perşembe

BİR MAKYAJ DENEMESİ ve BİR SİTE

Hızlı bir yazı olacak bu. Gözüme gözüme batan bir çok yorucu iş koşturmacası arasında hazır bloğu açabilmişken (!) iki satır yazayım istedim.
Kardeşim, eşi ve ben mutluluk dileyen, evliliğini kutlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyoruz. Aynı dilekleri biz de sizin için diliyoruz.
Bu işler zor işler. Yorucu, stresli, hata affetmeyen.. Başaracağız ama :)

Düğün için kıyafetim hazır ama makyaj konusunda çok çekingenim. Gözüme ne kalem sokturabiliyorum :D ne kirpiklerime rimel sürülürken hareketsiz kalmayı becerebiliyorum.
Bunu en iyi İzmir MAC makyörlerinden aynı zamanda cankuşum olan Selim Güleç bilir :D

Selim: Aç gözünü
Gülen: Açmam
Selim: Neden?
Gülen: Kalem sokacaksın!
Selim: Allah'ım Allah'ım ölmek istiyorum.

Çok kısıtlı malzeme ve kötü bir ışıkla gece yapılmış bir makyaj denemesi ile işte size Gülen:



VE BİR SİTE;
Internetten nadiren alış veriş yapan biri olsam da konuya çok da uzak değilim. İndirimleri severim :) Almak istediğim bir materyalin indirime girmesini bekleyebilirim. Israr etmem, tutturmam. O süreç içinde unuttuğum bile olur almak istediğim şeyi; biz buna halk arasında gönül geçmesi diyoruz :) İndirim haberlerinin hepsine aynı anda ulaşabileceğimiz bir site var şimdilerde. İndirimlr'in şehir fırsatlarını yakalamak için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. İyi bir fırsat iyi bir alış veriştir :)


İndirimlr.com kendini böyle ifade ediyor.
İndirimlr, bir bakışta tüm frsatlar
Türkiye'nin bütün toplu satn alma sitelerinin günlük frsatlarını ve kapmpanyalarını tek bir yerde
toplayan platorm.
Berlin, 31 Mart 2001 (indirimlr.com).- İndirimlr, Groupon, grupfoni ve grupanya gibi sayıları sürekli artan „grup satn alma“ modellerini ve bu sitelerin günlük tekliferini tek bir sayfada toplayan bir frsat sitesidir. Sitede aynı zamanda özel alışveriş siteleri ile ilgili ayrıntlı bilgi ve değerlendirmelerde yer alıyor.
2008 yılından beri, özellikle sosyal paylaşım ağlarının gelişimiyle birlikte güç kazanan „grup satn
alma modeli“ şehir frsat siteleri ile ülkemizin de online alışveriş piyasasına yepyeni bir soluk
getrdi. Prensip çok basit: firmalar, restoranlar, oteller, güzellik salonları vs. belli sayıda müşteriyi
garantilemek için fyatlarında indirim yaparak kısa süreli kampanyalar sunarlar. 'Birlikten güç doğar mantığıyla' çalışan bu sitelerin her birinde, her gün 1-4 gün arasında geçerli olan farklı fırsatlar, kampanyalar sunuluyor. Bu %80'e varan indirimlerle bir gezi, bir restoran ziyaret ve ya bir mağaza için alışveriş çeki olabiliyor. Bu fırsatların gerçekleşmesi için belli sayıda kişinin bu fırsat satın alması gerekiyor; en az katılımcı sayısı sağlandığında frsat aktif hale geliyor ve satn alan kişilere indirim kuponları veya kodları email/ sms yoluyla iletliyor.
Türkiye'de de birçok ülkede olduğu gibi 'grup satn alma' sitelerinin sayısı neredeyese her geçen
gün artyor. Bu siteler her gün birbirinden cazip frsatlar, kampanyalar sunuyorlar. Şehir frsat
sitelerinin günlük frsatlarını izlemek artk giderek zorlaşıyor. Tek tek bütün bu siteleri dolaşmak ve yüzlerce fırsat arasında arama yapmak oldukça zahmetli bir iş, hem günümüzde kimin o kadar vakti var ki? Tam bu noktada, tüm kampanyaları tek bir sistemde sunmak için indirimlr.com devreye giriyor. Kampanya sitelerinin gün be gün değişen fırsatlarının anında eklendiği sitede şehre, kategoriye ve bütçeye göre arama ve fırsatlar arasında kıyaslama yapmak mümkün.
İndirimlr, aynı zamanda facebook, twiter ve blog sayfaları üzerinden kullanıcılarıyla iletişim
sağlamak ve bir topluluk kurmayı da amaçlamaktadır.

İndirimlr Hakkında:
İndirimlr, Berlin'de yeni kurulmuş uluslararası faaliyete bir şirkettir. Uluslarası internet
projelerinde çalışan iki üniversite öğrencisi tarafndan kurulmuştur. Türkiye'nin dışında
İspanya, Brezilya, Meksika, Çin, Arjantin gibi birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

İletişim:
Gülüstan Türk
gulustan@indirimlr.com
htp://www.indirimlr.com/bize-ulasin

3 yorum:

 1. Ayy yorum yazısını bulana kadar fikrim kaçtı ben kardeşine ve eşine bir kez daha mutluluklar dileyeyim en iyisi:) gizlenmiş bir yerlere yorum yazın:)) Yakışmış göz makyajın lakin insan yalvartacağına alsaydın kalemi kendin soksaydın ya gözüne öylesi daha kolay dene bak göreceksin ben de başkasına hiç yaptıramam makyaj...

  YanıtlaSil
 2. Ay ben ne kadar kötü bir arkadaşım ya ne arıyorum ne soruyorum Allah beni iyi etsin
  Gülencim bi türlü fırsat bulup arayamadım güzelim ya ama yarın arayacağım , dün benim Mert hastalandı ishal kusma ateş bugünde onunla uğraşıyorum rahat konuşamam diye elime telefonu almıyorum.
  Gözler çok güzel olmuş ben de şimdiden buradan mutluluklar dileyeyim Allah uzun mutlu bir birliktelik nasip etsin canım benim işlerinizde kolaylıklar diliyorum.
  Öpüyorum.

  YanıtlaSil
 3. ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN CANIM .ZATEN GÜZELSİN BUNLARA GEREK BİLE YOK.

  YanıtlaSil

Fikrin varsa bilmek isterim..

Aa BUNLAR DA VARMIŞ :)

Related Posts with Thumbnails