7 Mayıs 2009 Perşembe

RÜYA..

Salı sabahı daha uyanırken 'ben bir rüya gördüm' dediğim ve şu saatlere kadar hala etkisinde olduğum, belki de ömrümün sonuna kadar ağlayarak anlatacağım, sarsılarak hatırlayacağım bir rüya gördüm.
Tutamadım O'nu :( Gitmesini, 'öyle gerektiğini söylediğ için' engelleyemedim..Rüyamda bile kadere boyun eğdim..
Çok mutsuz ve pişmanım..

6 yorum:

 1. seni özleyip geldi rüyalarına.ağlama ne olur ağlama .çok üzüldüm şuanda.gerçekten tıkanıp ne diyeceğimi bilemedim şu anda.bende çok feci bir rüya gördüm.yıkılmıştım paranparça olmuştu içim neyseki gubuş işe giderken uyandırdı ve rüya olduğunu anladım.
  herkesin ayrı bir kor var yüreğinde.istersen ben senin annen olurum:)

  YanıtlaSil
 2. Gülenim dün aksam yoktun aradigimda, Hakan yegenine gittigini, bu gece gelmiyecegini söyledi:(
  Onlari tutmak bizim elimizde olan bir sey degil güzelim, bunda pisman olacak bir sey yokki...
  Sarilip öptüm canim

  YanıtlaSil
 3. Gülenim bazen bırakmak lazım, bazen tutamazsın, tutmamalısın.
  Bunun mantığı yok, anlamaya çalışmamalısın.
  Sadece insanız, bu yüzden herşeyi yaşayacağız.Dostların ve sevdiklerin varsa, üzüldüğünde başını koyman için omuzlarını seve seve sana ayıran..işte o zaman bir nebze hafifler acılar. Acına ortak olama hiçkimse ve anlayamaz biliyorum. Ama sana olan sevgimiz var kocaman, yanında olmasakta ...
  kızma bana...

  YanıtlaSil
 4. ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemiyorum..ve böyle durumlarda tıkanmalarımdan yutkunamamalarımdan nefret ediyorum..

  YanıtlaSil
 5. Geldim geldim gittim. Bir şey yazamadım. Ben de annemi çok özlüyorum. Onlar bizi görüyor, duyuyor, kolluyor inan. Ve sevdiklerimizle mutlu olduğumuzu bilmek istiyor. Sevdiklerine sımsıkı sarıl canım benim. Seni seviyorum.

  YanıtlaSil
 6. gülenim kötü bir rüyaymış.ama üzülme bu kadar tatlım.hayat bu işte.hem güzel hem kötü yanları var.dilerim etkisi seni fazla esir almaz.
  seni çok seven sem

  YanıtlaSil

Fikrin varsa bilmek isterim..

Aa BUNLAR DA VARMIŞ :)

Related Posts with Thumbnails