5 Mart 2010 Cuma

YASAK DELDİREN YİĞİT :)Kendi kendime koyduğum fotoğraf yasağımı deldiren kişinin ta kendisi Yiğit Bey'i gururla takdim ederim.
Öyküsü ve diğer fotoğraflar yarına.
Çok güzel bir gün öyküsü fotoğraflarıyla birlikte arkası yarın..

Kasamız pörtlemişti ya, yapımı imkansızmış. Yeni bir kasa eski yerine gelene kadar babamın bilgisayarını kullanacağım ama bu saatte değil :P Uyku saatlerine aykırı davranmamam gerekiyormuş üstelik saati de 1 Lira :) Babam tek başına bütün bir Nazi Kampı gibi :))) Saatimi doldurdum, 1 Lira verip gideyim ben.

MAVİ KUŞ İÇİN HER SABAH BÜYÜK BİR UMUTLA UYANIYORUM.

6 yorum:

 1. merak ettim şimdi..hem kasa nasıl pörtlüyo gülen!im?? benimkie pörtlermi?? neredeyse sabaha kadar açık :))

  YanıtlaSil
 2. Canım benim sizi görünce o kadar sevindim ki. Yiğit de yanımda, o da kendisini görünce "teyze çekti" dedi pek sevindi... Canım benim migrenim hafifledi ama kendimi zorladım bir oturayım bilg. başına diye.

  Seni kocaman öpüyorum, sevgiyle kal, cumartesi görüşürüz...

  YanıtlaSil
 3. Ha ha ha .. disene buben zengin olceeekk...

  YanıtlaSil
 4. funda'm.. bilgisayarın düğmesine basınca; pÖÖÖrttt diye bir ses çıkarsa pörtlemiş oluyor :)))

  gülenim doğru değilmi ama :))

  sevgiler..

  arkası yarını merakla bekliyorum...

  YanıtlaSil
 5. valla canım sen ömürsün.portleyen bilgisayar valla koptum:)saati 1 liraya iyi tezgah açmış baban.babaya çok selam ellerinden öpüyorum.

  YanıtlaSil
 6. canım hiçte konuyla alakalı değil ama paketin için çok çok çok teşekkür ederim... hele o çileğe bayıldık. annemle aaaaaaaaa bu neymiş dedik baktık çektikçe içinden sürekli birşey çıkıyor. Nasıl sevdik nasıl sevdik anlatamam... çantamı da hemen kullandım, kalpli süsümü ve takvimimi salona koydum... canım çok teşekkür ederim tekrar çok mutlu olduk biz annemle.. seni konuştuk güldük :))kadınlar günün de kutlu osun canımcım

  YanıtlaSil

Fikrin varsa bilmek isterim..

Aa BUNLAR DA VARMIŞ :)

Related Posts with Thumbnails